letenky bez poplatku - apollo.cz

Překlady a tlumočení

Cestovní a překladatelská agentura Apollo Service Agency, s.r.o. vznikla v roce 2008 a převzala veškerou činnost překladatelské a tlumočnické agentury ing. Petr Dohnal – Apollo Service, která funguje od roku 1992.

Zákazníkům nabízíme kompletní překladatelský a tlumočnický servis ve všech běžných jazycích. K dispozici máme velký počet zkušených a kvalifikovaných překladatelů z celé řady oborů. To vše za velmi atraktivní ceny. (viz položka Ceník a dodací podmínky)

Jsme schopni přeložit a dodat překlady v expresních termínech (viz Ceník a dodací podmínky), v požadovaných formátech, graficky zpracované, případně s ověřením soudního tlumočníka (viz Soudní překlady). Samozřejmostí je i zajišťování korektur textů rodilými mluvčími, předtiskových korektur a rovněž kontroly gramatické a stylistické správnosti přeloženého textu a to především u dokumentů pro tisk.

Ve spolupráci s našim grafickým studiem provedeme i úplnou předtiskovou přípravu vašich dokumentů. Zhotovujeme veškeré typy technické dokumentace s grafickým zpracováním podle originálu (viz Překlady)

Při překladech využíváme software TRADOS, který funguje na základě tzv. překladových pamětí (translation memory), výsledný překlad je poté konzistentní z hlediska terminologie. Pro překlad je také možno definovat a dlouhodobě používat specifické výrazy používané ve vaší společnosti. Počítačem podporovaný překlad je neocenitelným pomocníkem při provádění lokalizací softwaru a dokumentace.

Paletu našich služeb doplňují různé typy tlumočení (viz Tlumočení). Naši stálí spolupracovníci vám budou s potěšením nápomocni při firemních prezentacích, obchodních jednáních, konferencích a dalších akcích vyžadujících profesionální převod mluveného slova z jednoho jazyka do druhého.